Vaiko draugės paslaugos rezervavimo anketa

Kokia tai paslauga?

Ši paslauga orientuota į dirbančias(-ius) mamas/tėčius, kurios(-ie) turi labai mažus vaikus ir joms (jiems) reikia derinti vaikų priežiūrą su darbu prie kompiuterio. Gaunate vaiko priežiūrą ir erdvę darbui vienoje vietoje. Priimami tik sveiki vaikai, kurie neturi jokių ligos simptomų. Vienu metu viena auklė prižiūri ne daugiau dviejų vaikų. Vaiką galite palikti, nebūtina būti kartu.

Ką gaunate?

  • Auklę, kurios specializacija yra darbas su vaikais iki 3 metų. 

  • Žaidimų erdvę vaikui su aukle. 

  • Atskirą erdvę, kurioje galėsite dirbti. Jausitės komfortabiliau, nei dirbdami bet kurioje kavinėje. Yra keli erdvūs stalai, ne daugiau 4 dirbantys asmenys vienu metu.

  • Nemokamą ir labai platų kavos, arbatos ir kakavos pasirinkimą.

  • WiFi

Auklės prisistatymas

Labas! Aš Monika, man 29 metai. Esu dirbus įvairiose klientų aptarnavimo srityse, bet vis grįžtu prie sau mieliausio darbo - auklės. Šioje veikloje mano patirtis ilgiausia. Esu prižiūrėjus vaikus tiek valandiniu principu, tiek visos dienos. Mano praktika su vaikais yra nuo 4 mėnesių iki 3 metų amžiaus. Moku parinkti veiklas vaikams pagal jų amžių bei pomėgius, stengiuos, kad jiems būtų įdomu, smagu ir aišku, saugu. Mane vaikai myli, aš juos dar labiau!

Kainos:

tik vaiko priežiūra 1h - 15€, papildomos valandos - po 13€

MB Mamų mama atlieka tarpininko vaidmenį tarp Jūsų ir auklės ir suteikia patalpas paslaugai.

Rezervacija patvirtinama tik atlikus apmokėjimą. Jeigu auklei per tris apsilankymus nepavyktų susidraugauti su vaiku ir su juo pabūti - pinigus grąžinsime.

Vaiko priežiūra ir darbo erdvė 1h - 17€, papildomos valandos - po 14€