Va Va Mama! namelis
Va Va Mama! namelis

Kas tai?

Trumpai - Va Va Mama! yra erdvė, kuri skirta tėvams.

Šiek tiek istorijos

Erdvę įkūrė mažos mergaitės, vardu Vakarė, mama. Beveik dešimt metų dirbusi muzikos ir teatro vadybininke, renginių organizatore ji visiškai pakeitė savo veiklą gimus mažylei. Pati patyrė, kaip sunku rasti erdvių, kuriose būtų galima ne tik susitikti su drauge, bet ir komfortabiliai jaustis su kūdikiu, kuris pradeda šliaužti, ropoti, nori judėti ir nesutinka ramiai leisti laiko vežime ar nešioklėje. Todėl sukūrė erdvę, kuri yra patogioje miesto vietoje, kur galima ne tik leisti laisvalaikį, susitikti su kitais tėvais, dalyvauti paskaitėlėse įvairiomis temomis, bet ir dirbti, kol vaiką prižiūri auklė. Čia visada būsite pavaišinti karšta kava, arbata ar kakava, kurių pasirinkimas išties didelis!

Dažnai tenka girdėti klausimą, ką reiškia pavadinimas?

Va Va galima ištarti labai įvairiai ir vien nuo tono skiriasi prasmė. Bet pagrindinė mintis - Vaida Vakarės Mama! Čia visada su didžiule šiluma, meile ir svetingumu būsite sutikti kitos mamos, kurios motinystės kelias irgi su įvairiais iššūkiais.

Daugiau apie pačią erdvę

Va Va Mama! yra tam, kad rastumėte harmoniją sujungdami vaiko ir savo poreikius. Nes Jūsų pojūčiai, Jūsų išgyvenimai, Jūsų naujos patirtys - visa tai irgi yra labai svarbu! Kiekvienam vaikui reikia laimingų tėvų. Bendraujant, būnant su kitais suaugusiais, ne tik vaikais, yra lengviau nepasiduoti vienišumui motinystėje.

Va Va Mama! pasakų namelis yra padalintas į dvi erdves: pirmą aukštą, kuriame galima būti tiek su vaikais, tiek be jų, ir antrą aukštą, kuriame lankosi tik suaugę. Pirmajame aukšte jausitės lyg namų svetainėje, kurioje apart įprastų baldų rasite vystymo stalą, gultukus, maitinimo kėdutes ir žaislus įvairaus amžiaus vaikams. Antrasis aukštas yra poilsio arba ramaus darbo prie kompiuterio erdvė. Čia rasite darbo staliukus, daugybę pagalvėlių, nuostabias gėles. Puiki erdvė susikaupimui ar trumpam poilsiui ištiesus kojas.

Apart kasdienių susitikimų Jūsų lauks ir tiek nemokami, tiek mokami renginiai, edukacijos ir seminarai.

Va Va Mama! yra erdvė tiek bendravimui, tiek poilsiui, tiek naujų dalykų atradimui ir sužinojimui.

Ką čia galima sutikti?

Vaida Juršėnienė

Įkūrėja

Vaida Juršėnienė

Įkūrėja

Vaida Juršėnienė

Įkūrėja

Vaida Juršėnienė

Įkūrėja

Vaida Juršėnienė

Įkūrėja

Vaida Juršėnienė

Įkūrėja

Vaida Juršėnienė

Įkūrėja

Kas čia vyksta?

  • Kasdieniniai tėvų susitikimai.

  • Susitikimai su įvairių sričių specialistais.

  • Susitikimai su kitomis mamomis, kurios turi labai daug praktikos vaikų auginime.

  • Poilsis.

  • Darbai prie kompiuterio.

  • Nemokami, su tėvyste susiję, renginiai, konsultacijos.

  • Mokami seminarai, edukacijos, dirbtuvės ir kiti renginiai.

  • Privačios šventės ir renginiai.

Anhedonia release tour

2022 • MARCH-MAY • EUROPE